Kulmude lamineerimis- ja värvimiskoolitus

Bränd:
Kategooria:

159,00  Sisaldab KM.

Saadavus: Laos

3 makset 53€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Järelmaks alates 5.17€ / kuu, 0€ lepingutasu. Modena

Koolitus toimub 22 aprillil!

4 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Koolituse kestvus on 7 akadeemilist tundi, millest kaks esimest tundi õpetab koolitaja kulmude ülesehitust, modelleerimist, erinevaid näo-ja kulmukujusid, värviteooriat ning kulmude korrigeerimist ja vahatamist.

Koolitusel läbitakse detailne kulmude lamineerimise teooria. Ülejäänud koolitusel näidatakse juhendaja käe all modelli peal täpseid tehnikaid ning läbitakse iseseisev praktika.

Iga koolitusel osaleja läbib kulmude lamineerimise ning värvimise praktika kahe erineva modelli peal. Peale koolitust väljastatakse juhendaja poolt diplom.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseLogi sisseud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Quick Comparison

SettingsKulmude lamineerimis- ja värvimiskoolitus eemaldaKlassika + volüüm kompleks grupi koolitus eemaldaKlassika + volüüm indivduaalne komplekskoolitus eemalda
NameKulmude lamineerimis- ja värvimiskoolitus eemaldaKlassika + volüüm kompleks grupi koolitus eemaldaKlassika + volüüm indivduaalne komplekskoolitus eemalda
Image
SKU
Rating
Price159,00  Sisaldab KM. 480,00  Sisaldab KM. 700,00  Sisaldab KM.
Stock

4 laos

3 laos

Availability4 laos3 laos
Add to cart

Lisa korvi

Lisa korvi

Lisa korvi

kirjeldusKoolitus toimub 22 aprillil!Järgmine grupikoolitus toimub 25-26 märtsil

Koolitaja juhendab korraga mitut õpilast.

Koolitus on mõeldud algajale kes soovib oma teed ilumaailmas alustada. Lubatud on ka osaleda tehnikul, kes on juba varem koolituse läbinud, kuid pikema pausi tõttu on tarvis teadmisi värskendada.

Koolitus on mõeldud algajale kes soovib oma teed ilumaailmas alustada. Lubatud on ka osaleda tehnikul, kes on juba varem koolituse läbinud, kui pikema pausi tõttu on tarvis teadmisi värskendada. Õpilast juhendab koolitaja individuaalselt.
ContentKoolituse kestvus on 7 akadeemilist tundi, millest kaks esimest tundi õpetab koolitaja kulmude ülesehitust, modelleerimist, erinevaid näo-ja kulmukujusid, värviteooriat ning kulmude korrigeerimist ja vahatamist. Koolitusel läbitakse detailne kulmude lamineerimise teooria. Ülejäänud koolitusel näidatakse juhendaja käe all modelli peal täpseid tehnikaid ning läbitakse iseseisev praktika. Iga koolitusel osaleja läbib kulmude lamineerimise ning värvimise praktika kahe erineva modelli peal. Peale koolitust väljastatakse juhendaja poolt diplom.

Koolitus kestab 2 päeva ja on võimalus lisaks võtta 2 praktika päeva. Peale koolitust on aega kuni 2 kuud, et sooritada eksamina volüümripsmete paigaldus. Eksami mitte edukalt sooritades saab teha järeleksamit. Järeleksam maksab 30€ Kahest lisa praktika päevast jääb väheks siis iga lisa päev maksab 20€. 

Koolitus kestab 2 päeva ja on võimalus lisaks võtta 2 praktika päeva. Peale koolitust on aega kuni 2 kuud, et sooritada eksamina volüümripsmete paigaldus. Eksami mitte edukalt sooritades saab teha järeleksamit. Järeleksam maksab 30€. Kui kahest lisa praktika päevast jääb väheks siis iga lisa päev maksab 20€.
Weight
Dimensions---
Additional information