Klassika + volüüm kompleks grupi koolitus (august)

Brands:
Kategooria:

520,00  Sisaldab KM.

Saadavus: Laos

3 makset 173.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Järelmaks alates 16.9€ / kuu, 0€ lepingutasu. Modena

Koolitus toimub kahes osas: 03.08 E-loeng ja 10-11.08  praktlised päevad salongis.

Koolitaja juhendab korraga mitut õpilast.

Koolitus on mõeldud algajale kes soovib oma teed ilumaailmas alustada. Lubatud on ka osaleda tehnikul, kes on juba varem koolituse läbinud, kuid pikema pausi tõttu on tarvis teadmisi värskendada.

3 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Ripsmepikenduste komplekskoolitus kestab viis päeva, millest üks toimub veebikohtumisena.

– Esimesel päeval keskendume teoreetilisele õppele.

– Järgnevatel kahe päeval praktiseerite salongis pideva juhendaja toetusel.

– Üks päev on planeeritud proovieksamiks/praktikaks, mis toimub kuu aega pärast eelnevat praktikat. (Osalemine pole kohustuslik, kuid soovitame kindlasti.)

– Viimane päev on eksamipäev, mis toimub kaks kuud pärast koolitust või kokkulepitud ajal. Eksami tegemiseks on igakuiselt paar päeva, kus juhendaja teid ootab. Registreerida saab end meili teel.

Meie hinnangul on oluline osa koolitusest teooria. Seetõttu saadame teile enne koolitust meie koostatud töövihiku, mida täidate koos juhendajaga, tagamaks intensiivse ja tulemusliku õppe.

Meie põhimõtteks on “Kirjuta niipalju kui võimalik.” Lisaks töövihikule saate kaasa starterkiti, mis võimaldab teil kodus enne praktikat harjutada ja omandada väike vilumus.

Peale e-loengut saate ka video, mis tutvustab, kuidas alusel harjutamist muuta võimalikult tulemuslikuks. (Startkit on mõeldud ainult alusel harjutamiseks ja ei sisalda töövahendeid kliendi tööks)

Pärast suurepärast ettevalmistust ootame teid nädal pärast loenguid (kokkulepitud kuupäevadel) salongi kahepäevasele praktikale, kus käsitleme klassika ja volüümripsmete paigaldust.

Pärast põhiõppe läbimist on teil aega üks kuu, et harjutada alusel ja klientidel enne proovieksamit. Proovieksamil vaatame üle teie tehnika, parandame vead ja kordame kõik vajalikud teadmised, et olete valmis eksamiks. Eksam keskendub volüümripsmete paigaldusele, ja eksami sooritamise reegleid tutvustatakse e-loengu käigus.

Lisapraktikapäeva/proovieksami saab lisada koolitusele kokkuleppel (50€). Eksami mitte sooritamisel on võimalik teha korduseksam kokkulepitud ajal (30€). Kui te ei jõua eksamit sooritada kahe kuu jooksul, siis võtke meiega ühendust, ja me tuleme alati vastu, et leida lahendus kõikide eksamite õigeaegseks sooritamiseks.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.